Dedykowane oprogramowanie to stworzony od podstaw system zawierający w sobie wszystkie niezbędne narzędzia do skutecznego prowadzenia i zarządzania daną firmą. W zależności od profilu działalności firmy jesteśmy w stanie stworzyć niemal każde narzędzie usprawniające zarządzanie i rozwój przedsiębiorstwa. Tyczy się to zarówno zakładów produkcyjnych jak i firm typowo usługowych.

Dzięki w 100% przystosowanym do działalności firmy narzędziom analitycznym, kontrolującym całą produkcję, pracowników czy rejestrującym różne zdarzenia firma w prosty, intuicyjny i przejrzysty sposób będzie miała nieustanny wgląd do wszystkich zleceń, stanu produkcji, stanu finansowego oraz do pełnych analiz, zestawień a także prognoz dotyczących firmy. Dedykowane oprogramowanie korzysta również z terminologii funkcjonujących w danym obszarze przedsiębiorstwa.

Jest to o wiele lepsze rozwiązanie od gotowych programów, gdyż w tym wypadku wszystko dostosowane jest według ścisłych wytycznych dostarczonych przez klienta. Każde narzędzie dokładnie jest tworzone wraz z porozumieniem z klientem. Dedykowane oprogramowanie wykonane jest pod klienta, a nie odwrotnie przez co przedsiębiorca nie musi się uczyć jego obsługi ani też szukania różnych rozwiązań bowiem wszytko czego potrzebuje ma na miejscu. Taki program nie posiada również żadnych zbędnych rzeczy ani modułów które wydawałby się, że mogą być pomocne tylko po części. Jest to idealnie wpasowany produkt tworzony na specjalne zamówienie przeznaczony dla danego przedsiębiorstwa. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest to, że może być on nieustannie rozwijany według potrzeb, odpowiednio dostosowany i wzbogacany o nowe narzędzia i możliwości wraz z rozwojem firmy.


Przykładowe moduły najczęściej wykorzystywane w dedykowanym oprogramowaniu: